RIFFARRICA

RIFFARRICA (endine Duo Malva & Priks) sai alguse 2016. aastal. Pika pärimusmuusiku staažiga Kulno Malva ja Kristjan Priks ühendasid jõud, et teha koos jõulist ja mehist folki, ammutades inspiratsiooni sajanditetagustest regilauludest. Kulno karusest häälest, akordioni jõulistest gruuvidest ja Kristjani omanäolise trummikomplekti uudsest kõlast sündis värske ja põnev helikeel, mida Baltic Music News on nimetanud “muskliga folgiks”.

“Nende akordion, laul ja rütmipillid loovad kõla, mis ilmaski ei seostuks ainult kahe muusikuga – mõningate elektrooniliste vidinate abil hakkab akordion kärisema otsekui hard rock´i kitarr, või ruumiliselt kõlama nagu tiibklaver. See aitab rõhutada jõulist gruuvi, mis on duole ilmseks firmamärgiks.” Dani Heyvaert, Rootstime

2019. aasta märtsis ilmus album "Riffarrica".

2017. aastal ilmus Duo Malva & Priks nime all EP “Mässiv”.

"Täiesti vabalt kujutaksin ette Kulno Malvat pärast eriti marulist akordionikärinat raiumas pilli läbi kõlariseina, nagu karmimatel vana kooli meestel ekstaasi jõudes vahel tavaks oli. /…/ Akordion müriseb nagu augustikuine äike, trummide jõulised rütmid peksavad rehetare mustalt laelt maha nõekorra. /…/ Karvaselt gruuviv, ent õnneks tarbetult julgeid liialdusi vältiv Riffarrica toob meisterlikult tagasi vahepeal ehk pisut unarusse vajunud eheduse, enesekindluse ja veenvuse."

Margus Haav, Postimees 08.03.2019

Kulno Malva – akordion, torupill, laul
Kristjan Priks – trummid, laul


KÜSI PAKKUMIST - info@folkmassidesse.ee või +372 5345 2497

PILDID:
VIDEOD:

Eelmine
ETNOSFÄÄR
Järgmine
TINTURA