HARTWIN DHOORE

Olles sündinud Sint-Lievens-Houtem’is Belgia flaami regioonis, kasvas Hartwin üles perekonnas, kus muusika tegemist igati toetati ning pärimusmuusikat võis pidevalt kuulda. 8-aastaselt astus ta muusikakooli, kus võttis samaaegselt nii muusikateooria kui ka klahvakordioni tunde. 2005. aastal jättis Hartwin muusikakooli sinnapaika, vahetas klahvakordioni diatoonilise akordioni vastu ning õppis CD-plaate kuulates ning ühes teistega improviseerides kuulmise järgi mängima. Viis aastat hiljem alustas ta rahvusvahelisel folgilaval oma teed professionaalse muusikuna.

Hartwin on traditsioonilisest euroopa muusikast inspireerituna loonud omaenda helikeele. Tema originaallooming on leidnud tee laia publikuni tänu esinemistele üle kogu Euroopa, Kanada ja USA.

Tema esimene sooloalbum „Waterman“ sisaldab kümmet peent õrnalt, kuid südantliigutavalt mängitud meloodiat. Albumi pealkiri viitab Hartwini tähtkujule – veevalaja, mis on hollandi keelest inglise keelde tõlgituna „Waterman“.


KÜSI PAKKUMIST - info@folkmassidesse.ee või +372 5345 2497
_________________________________________________________________________________________________________________________
Eelmine
PILLIKUD
Järgmine
TRAD.ATTACK!