SILVER SEPP

Elan põhjapolaarjoonele piisavalt lähedal, et luua igatsevaid ja meditatiivseid helimaastikke, samas olen pärit Eesti ranniku lõuna tipust, kalurikülast, kus muusikalist minoorsust on juba sajandeid välditud.

Leian laule ja viise enamasti enda loodud fantaasiapillidest. Põhimõtteliselt olen taasleiutanud jalgratta ning andnud muule argisele kila-kolale uue helisemise ja mõtte. Kontserdil muutub jalgratas täieõiguslikuks rütmi- ja meloodiapilliks. Kahtekümmend liitrit vett vajav vesitrummikomplekt on leitud kodutalu saunast, kuid nüüdseks on see ansambel RO:TORO koosseisus andnud ainuüksi Suurbritannias üle viiekümne kontserti. Meremiini meenutava elektroakustilise naelapilli häält on nimetatud kaunimaks kui tšello ning naelapilli uute mudelite loomine on täies hoos.

Ühest küljest olen ennast kitarril saatev trubatuur, teisest küljest uute heli- ja sõnamaastike poole purjetav fantasist.


KÜSI PAKKUMIST - info@folkmassidesse.ee või +372 5345 2497


_________________________________________________________________________________________________________________________
Eelmine
ZETOD
Järgmine
PILLIKUD