TRAD.ATTACK!

Murda reegleid.
Murda piire.
Murda arvamusi.

Lubasime endale, et oleme julged, kordumatud ja inspireerime maailma!

Kuue aasta jooksul oleme andnud välja kolm albumit, need kõik on avanud täiesti uue maailma nii meile kui ka meie kuulajatele. Oleme üllatanud ennast ja fänne, olnud ausad ja pühendunud, ning me ei plaani peatuda! Vastupidi — vahetame käiku ja esitame endale uued väljakutsed!

Trad.Attack!-i neljas album, mis ilmus 2020. aasta aprillis, on omamoodi jõukatsumine: kui suurelt saab üks kolmeliikmeline bänd kõlada. Albumi 11 lugu panevad naeratama-tantsima-moššima-mõtisklema-igatsema ning ei jäta külmaks ühtegi eestlast, sest oma hingelt on kõik palad seotud iidsete mälestuste ning loitsudega. Maagia, mis tuleb tumeda tümina saatel maa alt läbi jalgade otse alateadvusesse.

Kuus aastat tagasi tuiskas Trad.Attack! komeedina Eesti muusikataevasse ja on seda pidevalt tublisti raputanud: andnud kontserte tuhandetele inimestele ning pälvinud 28 muusikaauhinda. Bändiambitsioon on tohutu, kuid mitte ainult kodumaal — meil on eesmärk esineda kõikides maailmariikides ja pakkuda kõikjal ehedaid emotsioone. Kuue tegutsemisaasta jooksul oleme jõudnud igale mandrile ja esinenud suurtel festivalidel 37 riigis, sealhulgas Woodfordi Folk Festivalil (Austraalia), Womadil (Ühendkuningriik, Tšiili), Rainforest World Music Festivalil (Malaisia), Vancouveri Folk Festivalil (Kanada) ja Womexi showcase-festivalil.

Jalmar Vabarna - kitarr, laul
Sandra Vabarna - torupill, parmupill, viled, laul
Tõnu Tubli - löökpillid, laul


KÜSI PAKKUMIST - info@folkmassidesse.ee või +372 5345 2497

_________________________________________________________________________________________________________________________
Eelmine
HARTWIN DHOORE
Järgmine
KIIORA